Lütfen Bekleyiniz...

Ödeme Seçenekleri

KREDİ KARTI İLE ÖDEME
Kredi kartınız ile sistem üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Size en uygun taksit miktarını seçmek için ürün detay sayfasında bulunan taksit seçenekleri butonuna tıklayarak ödeme şeklinize karar verdikten sonra sipariş verebilirsiniz. Kredi kartına uygulanan indirimler sadece ödeme yapacağınız sayfada gözükmektedir. Ürünün fiyatı ödeme şeklinizi seçene kadar Kapıda Ödeme tutarı olarak gözükecektir. Fiyat farklılığı sizi yanıltmasın siz ödeme türünüzü seçip onaylayana kadar hiçbir çekim v.b. işlem uygulanmayacaktır.


Banka Havalesi veya EFT ile Ödeme,
Banka Havalesi ile ödeme yapabilmek için ilk olarak seçtiğiniz ürünün siparişini geçmek zorundasınız. Siparişinizi geçtikten sonra seçtiğiniz banka hesabına havale/eft yapabilirsiniz. Siparişten sonra ki 24 saat içerisinde hesabımıza geçmediği takdir de kur farkından etkilenmemesi için iptal edilecektir. Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra Banka Havale Bildirim Formunu doldurarak veya telefon ile bilgi vererek siparişinizi onaylatabilirsiniz.


Teslimatta Ödeme,
Ürününüzün siparişini verdikten sonra müşteri temsilcilerimiz tarafından tarafınıza telefon açılarak sipariş onayı alınacaktır. Telefon ile irtibat kurulamayan siparişler gönderilmeyecektir. Siparişinizin onayı alındıktan sonra kargo işlemleri başlatılır ve ürününüz kargoya teslim edilir. Sipariş tutarınızı kargo personeli kapıda elden teslim alacaktır. Kapıda ödemelerde sadece nakit ödeme kabul edilir. Kapıda Kredi Kartı ile ödeme kabul edilemektedir.